Mehmet Naci Aköz
kimdir?
Uçurtma Etkinlikleri Uçurtma Nasıl Yapılır? Uçurtma Şiirleri Video Galeri Gülen Okumuş
uçurtma kütüphanesi
Foto Galeri Müze Koleksiyonu Ziyaretçi Defteri Uçurtma Tarihçesi
Kendi Uçurtmanı Kendin Yap Seti

 

Kendi uçurtmanı kendin yap uçurtma seti

 

Kurumsal tasarımlı ve/veya farklı desenlerde hazırlanan uçurtma malzeme setini ülkemizde ilk kez 1998 yılında uygulamaya koyan firmamız;

 

Klasik Türk modeli altıgen elma model uçurtma yapımı için, kuruma özel tasarımlı, 4 renk baskılı kâğıt, 3 çıtası çakılmış, kuyruk yapılacak kâğıtları kesilmiş, seletoip bant, çocuk makası,  ipi, uçurtma yapım planları kurumsal baskılı, teker teker poşetlemiş, kolilenmiş, kargolanabilir ve/veya müşteriye teslim edilecek şekilde hazırlanmaktadır.

 

Çocuklarımız ve/veya öğrencilerimiz için kendi uçurtmasını kendisinin rahatlıkla yapabilmesi için hazırlanan bu setler hem onların el becerilerini geliştirecek, hem de ev ortamında anne, babanın da katılacağı bir performans olacaktır.

 

Setlerin içinde yapım planları olsa da, İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı ve uçurtma öğretmeni Mehmet Naci Aköz tarafından hazırlanan yaklaşık 50 adet uçurtma yapımını aşama, aşama öğreten videolar sitemizde ve youtube’da mevcuttur.

(Uzman TV, Nasıl TV, Cevap TV, My Net Kadın TV’ler tarafından yayınlanmaktadır)

 

Detaylı bilgi için lütfen foto galeri bölümünde kendi uçurtmanı kendin yap seti fotoğraflarını inceleyip ucurtma@ucurtmadunyasi.com adresinden Uçurtma Dünyası ile bağlantı kurunuz